<oembed><version>1.0</version><provider_name>Khatod</provider_name><provider_url>https://www.khatod.com/pt-pt/</provider_url><title>KE16001B | Khatod</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="7cv5m8mi6a"&gt;&lt;a href="https://www.khatod.com/pt-pt/prodotto/ke16001b/"&gt;KE16001B&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.khatod.com/pt-pt/prodotto/ke16001b/embed/#?secret=7cv5m8mi6a" width="600" height="338" title="&#x201C;KE16001B&#x201D; &#x2014; Khatod" data-secret="7cv5m8mi6a" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;