<oembed><version>1.0</version><provider_name>Khatod</provider_name><provider_url>https://www.khatod.com/pt-pt/</provider_url><title>FLORA35/WI02 | Khatod</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="de98CJh0Vv"&gt;&lt;a href="https://www.khatod.com/pt-pt/prodotto/flora35wi02/"&gt;FLORA35/WI02&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.khatod.com/pt-pt/prodotto/flora35wi02/embed/#?secret=de98CJh0Vv" width="600" height="338" title="&#x201C;FLORA35/WI02&#x201D; &#x2014; Khatod" data-secret="de98CJh0Vv" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.khatod.com/wp-content/uploads/flora35-wi02_polar.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>400</thumbnail_width><thumbnail_height>400</thumbnail_height><description>Lenses for COB LEDs &#x2013; 35.00mm diameter, 18.25mm height &#x2013; Wide Beam</description></oembed>